Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Łączyn – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

730 000 zł5 236 m² 139,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko U nas - na wyłączność! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić do sprzedazy dzialke inwestycyjną uslugową polozoną w atrakcjnej lokalizacji-w poblizu drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

380 000 zł7 400 m² 51,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas*** Działka z domem parterowym 7400m2. Dom ma powierzchnie około 40m2. Do domku zostały doprowadzone media, przed domem jest również hydrant. Na działce tuż obok domu znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chęciny(Łączyn + 25 km)

199 000 zł3 435 m² 57,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 3435 m2 zlokalizowana w miejscowości Siedlce, gm. Chęciny. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 20 m (od frontu) x 91 X 9 X 56 X 27.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Chęciny

Chęciny(Łączyn + 25 km)

160 000 zł817 m² 195,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 817 m2 , zlokalizowana w Skibach, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w trzeciej linii w stosunku do drogi, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bolmin

Bolmin(Łączyn + 22 km)

319 000 zł2 390 m² 133,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Twoje wymarzone miejsce tylko U nas W ofercie na wyłączność Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż działkę w gminie Chęciny, miejscowość Bolmin,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mzurowa(Łączyn + 13 km)

99 000 zł12 900 m² 7,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę rolną z możliwością podziału i zabudowy w Mzurowej! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Michałów

Michałów(Łączyn + 19 km)

93 000 zł6 800 m² 13,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 6800m2 zlokalizowana w Michałowie, pow. pińczowsk i. Działka o wymiarach ok. 25x278x23x280m, niezagospodarowana i nieogrodzona. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Chęciny

Chęciny(Łączyn + 25 km)

81 770 zł1 258 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1258 m2 zlokalizowana w Podpolichnie, gm. Chęciny. W sąsiedztwie zabudowa niskiej intensywności, lasy. Działka płaska, w pierwszej linii od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łączyn

Łączyn,świętokrzyskie

210 000 zł1 239 m² 169,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Atrakcyjna Fantstyczna Działka W genialnej lokalizacji zaledwie tylko 4 min Samochodem do centrum miasta Jędrzejów. Idealne połączenie spokoju natury i bliskości miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łączyn

Łączyn,świętokrzyskie

170 000 zł2 131 m² 79,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas w ofercie piękna działka, idealnie nadająca się pod zbudowanie domu. Działka znajduję się w miejscowości Łączyn Mały. Specyfikacja: - działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Łączyn

Łączyn,świętokrzyskie

70 000 zł7 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolno-budowlaną w miejscowości Łączyn - 3 km od Jędrzejowa. 24 m szerokości, prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Moskorzew

Moskorzew(Łączyn + 25 km)

520 000 zł8 513 m² 61,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 8,513 m2, położoną w bardzo wygodnej miejscowości Moskorzew, powiat Włoszczowski, gmina Moskorzew. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chęciny

Chęciny(Łączyn + 25 km)

85 000 zł4 200 m² 20,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| rezerwacja Na sprzedaż działka, o pow. 4200 m2 , zlokalizowania w Ostrowie, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii od strony drogi,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij